محسن چاووشی خواننده محبوب و پر طرفدار که همواره در انجام کارهای خیر پیشتاز بوده اقدام به آزادی محکومین مالی جرائم غیر عمد یزدی نمود .
به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان یزد ؛ محسن چاووشی خواننده محبوب و پر طرفدار ایران در ادامه کارهای خیر و پویش حمایتی از انسان های نیازمند با همکاری ستاد دیه استان یزد اقدام به آزادی محکومین مالی جرائم غیر عمدکرد .
این هنرمند از طریق صفحه اجتماعی شخصی خود و اعلام شماره حساب و شماره کارت ستاد دیه استان یزد اقدام به برگزاری گلریزان مجازی ویژه آزادی محکومین مالی جرائم غیر عمد نمود.
سید مسعود عظیمی در خصوص این اقدام خداپسندانه توسط این هنرمند محبوب کشور گفت : هنر یعنی استفاده از تمام ویژگی های ذاتی که خداوند به یک انسان هدیه داده است و هنرمند کسی است که از این نعمت های الهی در راستای کمک به مردم و هم نوع استفاده میکند .
وی در ادامه گفت : اینکه یک هنرمند از تمام ظرفیت های خود در راستای آزادی مددجویان جرائم غیر عمد استفاده میکند نشان از درک بالای او از معنی هنر است و بسیار خرسندیم که قطار کمک این هنرمند هم اکنون به ایستگاه یزد رسیده است .
عظیمی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از این خواننده پرطرفدار کشور گفت : امیدواریم هنرمندان ، ورزشکاران و چهره های برجسته که در کشور از محبوبیت بالایی برخوردار هستند مانند این خواننده ی خوب کشورمان قدم در راه خیر نهاده و در آزادی زندانیان جرائم غیر عمد ما را یاری دهند زیرا مشارکت در این امر خیر یکی از ماندگار ترین اقدامات است و باقیات و الصالحات را برای آنها به همراه خواهد داشت .

انتهای پیام //

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *