مدیر نمایندگی ستاد مردمی دیه استان یزد از اجرای پویش “قدم قدم تا آزادی” ویژه  ماه صفر و به منظور آزادی زندانیان جرایم غیرعمد برای چهارمین سال متوالی در استان یزد خبر داد .

به گزارش روابط عمومی ستاد مردمی دیه استان یزد؛ سید مسعود عظیمی در این خصوص گفت: این پویش به مناسبت ماه صفر ویژه جاماندگان اربعین اجرا، و هیئت ها، نیکوکاران و هیئت های عزاداری دارالعباده میتوانند کمک های خود را جهت مشارکت در آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا نمایند.

این مقام مسئول در ادامه گفت: با اجرای پویش “هر هیئت آزادی یک زندانی” در ماه محرم با مشارکت  هیئت های مذهبی خیرین و جمع آوری نذورات مردم  از نیکوکاران و تعداد ۲۰ محکوم مالی از زندان های استان آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشتند.

عظیمی ضمن تقدیر از حمایت صدا و سیمای مرکز استان یزد به دلیل همکاری در ماه محرم و پخش تیزر های ستاد دیه استان و اعلام شماره حساب های این ستاد مردمی به صورت زیرنویس گفت: در نظر داریم تا تیزرها و کلیپ های ساخته شده در خصوص پویش “قدم قدم تا آزادی” را از طریق شبکه استانی یزد پخش تا مردم دارالعباده بتوانند مانند پویش های دیگر کمک های خود ا به این ستاد اهدا نمایند .

این مقام مسئول از تبلیغات به صورت ، پیامکی ، نصب بنر و پلاکارد در نقاط مختلف شهر خبرداد و گفت: با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد، بنر های این طرح در فضای شهر و مسیر های پر تردد نصب خواهد گردید .

وی در خصوص نحوه مشارکت مردم در این پویش گفت : همشهریان و نیکوکاران همواره یاور ستاد دیه استان بوده و در پویش های مختلف مشارکت چشم گیری داشتند ، نیکوکارانی که تمایل دارند در این پویش شرکت کنند می توانند کمک‌های نقدی خود را به حساب‌های نمایندگی ستاد دیه استان یزد به شماره کارت مجازی ۳۲۳۱-۰۰۰۰-۶۰۷۰-۶۲۷۷  و  شماره حساب ۰۱۰۸۸۸۸۸۸۸۰۰۲ بانک ملی ، ۶۶۶۶۶۶ پست بانک و یا با شماره گیری کد دستوری #۱۱۳۳*۶۶۵۵*  کمک های خود را به حساب ستاد دیه استان یزد واریز نمایند .

عظیمی یادآور شد: شماره تلفن ۳۶۲۹۸۲۰۰ روابط عمومی ستاد دیه استان یزد پاسخگوی سوالات عموم خیران و مردم نیکوکار پیش‌بینی شده است که می‌توانند اقدام کنند.

انتهای پیام //

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 2 =