شرکت تعاونی ریخته گری فولاد سپند مهریز مبلغ ۲۵ میلیون تومان را جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا نمود . 

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان یزد؛با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز ، شرکت تعاونی فولاد سپند مهریز مبلغ ۲۵ میلیون تومان جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا نمود .

گروه تولیدی و صنعتی فولاد سپند مهریز در سال ۱۳۹۵ در کارخانه ای در نزدیکی شهر یزد شروع به فعالیت نموده و از تولیدات این شرکت شمش فولاد است. 

مدیر عامل  این شرکت در این رابطه گفت : به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز تصمیم گرفته شد مبلغ ۲۵ میلیون تومان را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص دهیم .

این خیر نیکوکار هدف از این کار خیر را آزادی محکومینی بیان نمود که ناخواسته اسیر زندان گردیده و از نعمت خانواده به دور هستند.

قائم مقام  این شرکت نیز در خصوص این اقدام خداپسندانه گفت : یکی از مهمترین وظایف اجتماعی هر انسان کمک به همنوع و کسانی هستند که به دلایل غیر عمد در زندانها تحمل حبس می نمایند و این شرکت تعاونی در مناسبتهای مختلف در حد توان به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد کمک خواهد کرد .

گفتنی است این شرکت تعاونی پیش از این نیز در در مناسبت های متفاوت و در قالب پویش های دیگر مبالغی را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا نموده بود .

انتهای پیام //

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 20 =