بانوی یزدی جامانده از سفر اربعین با پرداخت مبلغ ۱۶ میلیون تومان زمینه آزادی یک مددجو جرائم غیر عمد را از زندان فراهم نمود.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان یزد؛ بانوی یزدی که از چندی پیش برنامه سفر خود را برای زیارت در اربعین حسینی به کربلا ریخته بود، با حضور در ستاد دیه استان یزد مبلغ ۱۶۰ میلیون ریال هزینه سفر خود را صرف آزادی یک زندانی غیر عمد که “حسین” نام داشت و به دلیل پرداخت نفقه در زندان تحمل حبس میکرد نمود.

این بانوی یزدی که تمایلی به فاش شدن نام و تصویرش نداشت در این خصوص گفت: از چندی پیش تصمیم به سفر در ایام اربعین نموده اما به دلیل ابتلا به بیماری و با توجه به بیانیه های ستاد اربعین مبنی بر ازدحام جمعیت در مرزها و  عدم توانایی برای این سفر تصمیم گرفته تا هزینه سفرم را به امر آزادی یک زندانی جرائم غیر عمد اختصاص دهم.

این بانو در ادامه گفت: با همین نیت با مراجعه به دفتر ستاد دیه استان یزد و بررسی پرونده های موجود، تصمیم گرفته تا مددجویی که “حسین ” نام داشت را از زندان آزاد نمایم تا با این اقدام یک انسان تا قبل از اربعین حسینی از زندان آزاد و به آغوش خانواده خود بازگردد و انشالله در سال آینده به این سفر خواهم رفت.

انتهای خبر//

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =