مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از اجرای پویش “قدم قدم تا آزادی” ویژه  ماه صفر و به منظور آزادی زندانیان جرایم غیرعمد برای سومین سال متوالی در استان یزد خبر داد .

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان یزد؛ سید مسعود عظیمی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد در این خصوص گفت : این پویش برای سومین سال متوالی و به مناسبت ماه صفر و اربعین حسینی، با منظور آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اجرا خواهد شد و نیکوکاران و هیئت های عزاداری استان میتوانند کمک‌های خود را جهت مشارکت در این پویش به ستاد دیه استان یزد اهدا نمایند.

این مقام مسئول در ادامه گفت: با اجرای پویش ” هر هیئت آزادی یک زندانی ” در ماه محرم با جذب مبلغ ۸ میلیارد ریال از نیکوکاران و هیئت های مذهبی تعداد ۱۲ محکوم مالی از زندان های استان آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشتند .

عظیمی ضمن تقدیر از حمایت صدا و سیمای مرکز استان یزد به دلیل پخش برنامه ی”نذری ماندگار” و پوشش پویش هرهیئت آزادی یک زندانی گفت: در نظر داریم تا تیزرها و کلیپ های ساخته شده در خصوص پویش قدم قدم تا آزادی را از طریق شبکه استانی یزد پخش تا مردم دارالعباده بتوانند مانند پویش های دیگر کمک های خود ا به این ستاد اهدا نمایند .

این مقام مسئول از تبلیغات به صورت ، پیامکی ، نصب بنر و پلاکارد در نقاط مختلف شهر خبرداد و گفت: با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد ، بنر های این طرح در فضای شهر و مسیر های پر تردد نصب خواهد گردید .

این مقام مسئول در ادامه تصریح کرد: در تلاشیم تا با اجرای این پویش زمینه آزادی بسیاری از محکومین مالی جرائم غیر عمدی که تنها به دلیل عدم توان در پرداخت بدهی در زندانهای استان به سر میبرند را در این ماه طی برگزاری آیینی آزاد و به آغوش خانواده خود بازگردانیم .

وی در خصوص نحوه مشارکت مردم در این پویش گفت : همشهریان و نیکوکاران همواره یاور ستاد دیه استان بوده و در پویش های مختلف مشارکت چشم گیری داشتند ، نیکوکارانی که تمایل دارند در این پویش شرکت کنند می توانند کمک‌های نقدی خود را به حساب‌های نمایندگی ستاد دیه استان یزد به شماره کارت مجازی ۳۲۳۱-۰۰۰۰-۶۰۷۰-۶۲۷۷  و  شماره حساب ۰۱۰۸۸۸۸۸۸۸۰۰۲ بانک ملی ، ۶۶۶۶۶۶ پست بانک و یا با شماره گیری کد دستوری #۱۱۳۳*۶۶۵۵*  کمک های خود را به حساب ستاد دیه استان یزد واریز نمایند .

عظیمی یادآور شد: شماره تلفن ۳۶۲۹۸۲۰۰ روابط عمومی ستاد دیه استان یزد پاسخگوی سوالات عموم خیران و مردم نیکوکار پیش‌بینی شده است که می‌توانند اقدام کنند.

انتهای پیام //

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *