جوان یزدی که به تازگی از بستر بیماری کرونا رها گردیده ، مبلغ ۱۰ میلیون تومان را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص داد .

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان یزد ؛ جوان یزدی با حضور در دفتر ستاد دیه استان یزد مبلغ ۱۰ میلیون تومان را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا نمود .

این جوان در خصوص این اقدام خداپسندانه گفت : چندی پیش به بیماری کرونا مبتلا گردیده تا جایی که نفس کشیدن بدون دستگاه برای من بسیار دشوار شده بود، از این رو در بیمارستان بستری و چند روزی را نیز در بخش مراقبت های ویژه (icu)  بودم و بسیار روزهای سختی را سپری نمودم .

این جوان در ادامه گفت : در آن روزهای سخت که در بیمارستان به سر میبردم نذر کردم که در صورت بهبود و رهایی از این بیماری سخت مبلغی را در حد توان به کار خیری اهدا نمایم و بعد از گذران آن دوران سخت تصمیم گرفتم تا این مبلغ را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص دهم .

گفتنی است این جوان که اصرار داشت نام و تصویرش فاش نشود در پایان از تمام مردم رعایت پروتکل های بهداشتی جهت ریشه کن شدن این بیماری منحوس را خواستار گردید .

انتهای پیام //

Ekg with heart. Heartbeat ecg line, monitor with signal cardiac rhythm, electrocardiographic pulsing chart or cardiogram, healthcare app vector concept

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *