همزمان با شهادت مولای متقیان امام علی (ع) ویژه برنامه بخشش حیدری به همت نمایندگی ستاد دیه استان یزد و با همکاری گروه صدای ماندگار و خانه صلح و اندیشه استان یزد اجرا گردید .

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان یزد؛ همزمان با شب بیست و یکم ماه رمضان و سالروز شهادت مولای متقیان امام علی (ع) ، ویژه برنامه بخشش حیدری به صورت مجازی (لایو) برگزار و  بیش از ۵۰۰۰ نفر این برنامه را به صورت زنده و از طریق صفحات اجتماعی پر بازدید استان تماشا نمودند .

اسلام افشون مدیر عامل نمایندگی ستاد دیه استان یزد ضمن عرض تسلیت شهادت امام علی (ع) در این برنامه در خصوص قوانین مربوط به چک های حقوقی و کیفری مطالبی را ایراد نمود.

وی در پایان با اشاره به حدیثی رسول اکرم با این موضوع که هر کسی یک نیاز مومنی را برآورده سازد خداوند حاجتهای بسیاری از او را برآوده میسازد که کمترین آنها بهشت است گفت : در این شبها بسیاری از مددجویان چشم انتظار کمک های خیرین و دستان پر کرم شما مردم عزیز هستند تا بتوانند از زندان آزاد و به آغوش خانواده خود بازگردند.

از دیگر برنامه های اجرایی در این ویژه برنامه میتوان به اجرای سرود توسط گروه مقاومت ، مداحی توسط مداح برجسته کشوری ، محمد علی وطن خواه و دکلمه خوانی توسط هنرمند نوجوان استان، ایمان زارع اشاره نمود .

گفتنی است در ویژه برنامه بخشش حیدری که با اجرای مجری توانمند استان، قاسم پرهیزکار همراه بود خیرین و نیکوکاران بیش از ۷۳۰ میلیون ریال جهت آزاد سازی مددجویان جرائم غیر عمد کمک نمودند .

انتهای پیام //

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *