مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد در حاشیه جشن گلریزان گفت:

۱۱ زندانی جرایم غیرعمد میبدی با بدهی بیش از ۵۶ میلیارد ریال در زندان های استان یزد به سر می برند

نویسنده: ( روابط عمومی )       تاریخ : خرداد ۲۱, ۱۳۹۷      منبع خبر :      

اسلام افشون مدیر نمایندگیستاد دیه استان یزد در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار میبد خبر در رابطه با محکومین مالی غیر عمد شهرستان میبد بیان داشت: در شهرستان میبد ۱۱ محکوم مالی داریم که برای آزادی آنها مبلغی بیش از ۵۶ میلیارد ریال نیاز است که زمینه آزادی این افراد فراهم شود. وی افزود: در جشن گلریزانی که به همین […]

اسلام افشون مدیر نمایندگیستاد دیه استان یزد در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار میبد خبر در رابطه با محکومین مالی غیر عمد شهرستان میبد بیان داشت: در شهرستان میبد ۱۱ محکوم مالی داریم که برای آزادی آنها مبلغی بیش از ۵۶ میلیارد ریال نیاز است که زمینه آزادی این افراد فراهم شود.

وی افزود: در جشن گلریزانی که به همین مناسبت در فرمانداری میبد برگزار شد به همت خیرین میبدی مبلغی بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال جمع آوری شد که این مبلغ جهت آزادی زندانیان و محکومین مالی شهرستان هزینه می شود. در این راستا از شاکیان نیز درخواست داریم به هر میزان که می توانند گذشت داشته تا ما بتوانیم زمینه آزادی افراد بیشتری را فراهم کنیم.

افشون در ادامه ابراز داشت: خیرین محترم بدانند که پایان کار جشن گلریزان نیست و آنها می توانند جهت کمک به محکومین مالی شهرستان با ستاد دیه استان همکاری داشته و زمینه بازگشت زندانیان جرایم غیر عمد را به آغوش خانواده فراهم کنند.

وی فرهنگ سازی اصل مهم در پیشگیری از بروز حوادث دانست و تصریح داشت: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، تعیین مهریه های معقول، استفاده درست از چک و جلوگیری از سوء استفاده ها در این زمینه و ممانعت والدین در استفاده از وسایط نقلیه توسط فرزندانی که به سن قانونی نرسیده اند از جمله مواردی است که می توان این گونه آسیب ها و تبعات آن را کاهش داد.

افشوت در پایان با تاکید بر ضرورت آزادسازی زندانیان نیازمند و محکومین غیرعمد گفت: مقدار پولی که در جشن گلریزان جمع می‌شود تنها برای محکومین مالی جرایم غیرعمد و کسانی که سابقه کیفری نیز نداشته باشند پرداخت خواهد شد.

افشون 2

پاسخ دهید