نشست مشترک مسئولین زندان اردکان و فرمانداری میبد در خصوص برگزاری جشن گلریزان برگزار شد

نویسنده: ( روابط عمومی )       تاریخ : خرداد ۱۳, ۱۳۹۷      منبع خبر :روابط عمومی اداره کل زندانهای استان یزد      

با حضور معاون فرماندار میبد، رئیس زندان اردکان و مسئولین فرمانداری میبد و زندان اردکان، جلسه مشترکی در محل فرمانداری میبد در خصوص برنامه ریزی و اجرای بهتر جشن گلریزان در این شهرستان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان یزد؛ در جلسه ای که با حضور معاون فرماندار میبد، رئیس زندان اردکان […]

با حضور معاون فرماندار میبد، رئیس زندان اردکان و مسئولین فرمانداری میبد و زندان اردکان، جلسه مشترکی در محل فرمانداری میبد در خصوص برنامه ریزی و اجرای بهتر جشن گلریزان در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان یزد؛ در جلسه ای که با حضور معاون فرماندار میبد، رئیس زندان اردکان و مسئولین فرمانداری میبد و زندان اردکان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید، درخصوص برنامه ریزی و اجرای بهتر جشن گلریزان بحث و تبادل نظر شد.

در این جلسه که با قرائت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد، رئیس زندان اردکان با تقدیر از مسئولین، خییرین و مردم شهرستان میبد در حمایت از زندان اردکان گفت: خوشبختانه مردم متدین استان یزد با روحیه انفاق و انجام امور خیریه در زبانزد هستند و در این بین مردم شهرستان میبد همواره در انجام کارهای خیر از سایرین سبقت گرفته اند.

مددی مقدم دبیر برگزاری هفتمین جشن گلریزان شهرستان میبد با اشاره به مشکلات زندانیان جرائم غیر عمد افزود: گاهی در زندگی برای انسان مشکلاتی بوجود می آید که اگرچه از روی عمد صورت نگرفته ولی تبعات منفی زیادی را در پی دارد. وی ادامه داد: وظیفه انسانی ماست که در این شرایط با دستگیری از این افراد زمینه لازم را برای بازگشت آنها به آغوش خانواده و جامعه را فراهم کنیم.

در ادامه هریک از حاضرین نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص اجرای بهتر جشن گلریزان مطرح و در خصوص آن بحث و تبادل نظر کردند.

گفتنی است جشن گلریزان شهرستان میبد یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ برگزار می گردد.

IMG_9616-300x200

پاسخ دهید