دبیر ستاد دیه شهرستان:

آزادی زندانیان جرائم غیر عمد مهریز ۲۶ میلیارد ریال نیاز دارد

نویسنده: ( روابط عمومی )       تاریخ : خرداد ۱۳, ۱۳۹۷      منبع خبر :تابناک یزد      

دبیر برگزاری چهارمین چشن گلریزان مهریز گفت: برای آزادی ۱۲ زندانی جرائم غیرعمد این شهرستان به ۲۶ میلیارد ریال اعتبار نیاز است که همت خیران نوعدوست و همراهی مسوولان را طلب می کند. حمیدرضا زارع در جلسه هماهنگی برگزاری جشن گلریزان افزود: در سال گذشته با پیگیری ستاد دیه این شهرستان ۱۸ نفر از زندانیان جرائم […]

دبیر برگزاری چهارمین چشن گلریزان مهریز گفت: برای آزادی ۱۲ زندانی جرائم غیرعمد این شهرستان به ۲۶ میلیارد ریال اعتبار نیاز است که همت خیران نوعدوست و همراهی مسوولان را طلب می کند.

حمیدرضا زارع در جلسه هماهنگی برگزاری جشن گلریزان افزود: در سال گذشته با پیگیری ستاد دیه این شهرستان ۱۸ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد و محکوم مالی به آغوش خانوادهایشان بازگشتند.
وی بدون اشاره به مبلغ جمع آوری شده در جشن گلریزان سال گذشته ادامه داد: این جشن در سال جاری یک شنبه ۲۰ خرداد برابر با ۲۵ رمضان المبارک ساعت ۱۸ در مچموعه تفریحی و گردشگری مهرنگار این شهرستان برگزار می شود
این مسوول اظهار کرد: برگزاری باشکوه جشن گلریزان و همکاری مردم و خیران در جمع آوری اعتبار مورد نیاز نقش اساسی در آزادی زندانیان جرائم غیرعمد شهرستان دارد.
زارع گفت: فراهم کردن زمینه آزادی این زندانیان در کاهش آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی موثر است که امیدواریم امسال با مشارکت خیران به نحو مناسب برگزار شود.

index

پاسخ دهید