یک ماه مهربانی،یک عمر آزادی

نویسنده: ( روابط عمومی )       تاریخ : خرداد ۷, ۱۳۹۷      منبع خبر :      

دبیر ستاد دیه بافق در پیامی تمام مردم شهرستان دارالشجاعه بافق را دعوت نمود تا در مراسم جشن گلریزان که روز پنجشنبه ۱۰ خرداد درمحل پارک ابشار برگزارمی شود،شرکت نمایند و در ازادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمدی بافق سهیم شوند. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان یزد،مردم ولایی و شریف بافق در ماه رمضان […]

دبیر ستاد دیه بافق در پیامی تمام مردم شهرستان دارالشجاعه بافق را دعوت نمود تا در مراسم جشن گلریزان که روز پنجشنبه ۱۰ خرداد درمحل پارک ابشار برگزارمی شود،شرکت نمایند و در ازادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمدی بافق سهیم شوند.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان یزد،مردم ولایی و شریف بافق در ماه رمضان امسال نیز همانند سالهای گذشته میزبان آئینی هستند که در آن جمعی از خیرین در طیف های مختلف اجتماعی اعم از مردم مومن و متدین،بازاریان در صنوف گوناگون،شرکت ها،ادارات وارگانها برای ازادی زندانیان جرائم غیرعمدی شهرستان بافق گرد هم می آیند که از بی یاوری و تنگدستی پژمرده شده اند. کسانی که از زندگی مهری ندیده اند و در زندان ها اسیرند.

عزیزالله عباسیان دبیر ستاد دیه بافق طی پیامی تمام مردم مهربان شهرستان دارالشجاعه بافق را دعوت نمود تا در روز پنج شنبه مورخ٩٧/٣/١٠ در مراسمی که راس ساعت ٢١ درمحل پارک ابشار برگزارمی شود،شرکت نمایند و با کمک های نقدی خود هر چند کم در جشن گلریزان شرکت نمایند و در ازادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمدی بافق سهیم شوند.

عباسیان گفت: کمک ها هرچند که مبلغ کمی باشد اما وقتی که تمامی مردم از قشرهای مختلف در ان نقش داشته باشند مبلغ قابل توجهی خواهند شد که می تواند در ازادی تعداد زیادی از زندانیان موثر باشد و دل خانواده های انان را شاد کند. چرا که خداوند درقران کریم فرموده است:(( هرکس دل بنده ای را شادکند من نیز دل اورا شاد می کنم.))

وی افزود: هم اکنون ۶ نفر زندانی بافقی جرائم غیرعمدی در زندان به سر می برند که برای ازادی انها مبلغ……..مورد نیاز است. ان شاءالله با همت مردم سخاوتمند و مؤمن بافق این مبلغ جمع اوری و زندانیان فوق ازاد و به اغوش خانواده های چشم به راه خود باز گردند.

دبیر ستاد دیه بافق اظهارداشت: ازاینکه خیرین شهرستان بافق با کمک های مالی خود دست یاری به سوی زندانیان دراز می کنند  خوشحالم اما امیدوارم روزی برسد که هیچ جوانی بخاطرچنین مسائلی نا چیز مُهر زندانی به پیشانی اش نخورد وهمانگونه که کمک های مالی برای ازادی زندانیان نهادینه شده است،بخشیدن و گذشت نیز فرهنگ سازی شود.

photo_2018-05-28_11-50-31-570x359 photo_2018-05-28_11-50-33-570x393 photo_2018-05-28_11-50-24-225x300

پاسخ دهید