خیرین شهرستان خاتم ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال به سومین جشن گلریزان این شهرستان کمک نمودند

نویسنده: ( روابط عمومی )       تاریخ : خرداد ۲, ۱۳۹۷      منبع خبر :      

سومین جشن گلریزان شهرستان خاتم با هدف جمع آوری کمک های مردمی در راستای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد با حضور جمعی از خیران، مسوولان و مردم منطقه برگزار شد . به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان یزد؛ امام جمعه موقت هرات مرکز خاتم در سومین جشن گلریزان شهرستان خاتم با اشاره به اینکه مردم […]

سومین جشن گلریزان شهرستان خاتم با هدف جمع آوری کمک های مردمی در راستای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد با حضور جمعی از خیران، مسوولان و مردم منطقه برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان یزد؛ امام جمعه موقت هرات مرکز خاتم در سومین جشن گلریزان شهرستان خاتم با اشاره به اینکه مردم در برابر آسیب های اجتماعی مسئول هستند، افزود: می توان با کمک های مردمی برای افرادی که به اتهام جرایم غیرعمد زندانی هستند، زمینه آزادی آنها را فراهم کرد.
حجت الاسلام غلامرضا محمودی سه شنبه شب آنچه را توسعه نامتوازن در استان یزد عنوان کرد، گفت: خاتم، شهرستانی محروم است، نمی تواند سهم مهمی در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد داشته باشد.
وی ادامه داد: لذا شهرهایی که از صنایع سهم بیشتری دارند باید با کمک های مالی خود به دیگر شهرستانها به آزادی زندانیان کمک کنند.
وی یادآور شد: باید سعی شود تا در شهرهای پردرآمد مبالغی که به همت ستاد دیه استان جمع آوری می شود به شهرهای کم برخوردار نیز جهت این امر اختصاص یابد و کمک رسانی شود.
وی همچنین بر گنجاندن زنگ مطالعه در رندانها تاکید کردو یادآور شد: تمام آحاد جامعه نسبت به زندانیان جرایم غیرعمد مسئول هستند و همه باید در این راستا قدم بردارند.

افشون مدیر نمایندگی ستاددیه استان یزد گفت: دراین مراسم مبلغ ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برای آزادی ۹ نفراز زندانیان جرائم غیرعمد محکوم مالی شهرستان ازطرف مسئولان وخیرین این شهرستان جمع آوری شد.

وی افزود: باتوجه به اینکه مبلغی بیش از ۱۰ میلیارد ریال برای آزادی ۹ نفر از زندانیان نیازاست، سعی میکنیم باکمک کمیته صلح وسازش استان زمینه آزادی آن‌ها را فراهم کنیم وبه آغوش گرم خانواده خود بازگردند.

افشون اظهار داشت:هدف از برگزاری این جشن‌ها پیشگیری از وقوع جرائم غیرعمد، جرائم تصادف رانندگی، محکومیت مالی، حوادث رانندگی ومهریه و همچنین درمان که همان کمک جهت آزادی این جرائم می باشد.

همچنین رئیس دادگستری خاتم گفت: جشن گلریزان در راستای کمک به زندانیان جرایم غیرعمد برگزار می شود که می تواند با آزادی یک نفر از بروز آسیب اجتماعی دیگر جلوگیری کرد.
محمد مهدی مدرس زاده اظهار کرد: با کمک هایی که در جشن های گذشته صورت گرفت چندین نفر آزاد شدند.

گلریزان خاتم

پاسخ دهید