۳۰ درصد افزایش آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در سال ۹۶ نسبت به سال قبل از آن / آزادی ۱۵۶ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد استان یزد در سال ۱۳۹۶

نویسنده: ( روابط عمومی )       تاریخ : فروردین ۳۱, ۱۳۹۷      منبع خبر :روابط عمومی دادگستری استان یزد      

رئیس هیئت امناء نمایندگی ستاد دیه استان یزد گفت: با کمک مردم خیر استان یزد و تلاش های ستاد دیه استان یزد، در سال گذشته ۱۵۶نفر از زندانیان جرائم غیر عمد از زندانهای استان یزد آزاد شدند. محمدرضا حبیبی در جلسه هیئت امناء نمایندگی ستاد دیه استان یزد، افزود: با مشارکت مردم خیِّر و نوع […]

رئیس هیئت امناء نمایندگی ستاد دیه استان یزد گفت: با کمک مردم خیر استان یزد و تلاش های ستاد دیه استان یزد، در سال گذشته ۱۵۶نفر از زندانیان جرائم غیر عمد از زندانهای استان یزد آزاد شدند.

محمدرضا حبیبی در جلسه هیئت امناء نمایندگی ستاد دیه استان یزد، افزود: با مشارکت مردم خیِّر و نوع دوست استان یزد،آزادی زندانیان جرائم غیر عمد  ۳۰ درصد رشد داشته است.
وی فعالیت های ستاد دیه را تلاش هایی اثر بخش و سود بخش برای هر دو طرف ذکر کرد و بیان داشت: در یک طرف آزادی یک زندانی جرائم غیر عمد را شاهد هستیم که به دلایلی همچون عجز از پرداخت دیه یا دیون خود در زندان به سر می برد و با آزادی او به آزادی یک سرپرست خانواده، یک نان آور و یک نیروی مولد برای کشور کمک می شود و در طرف دیگر هم فرد آسیب دیده است که در حوادث ناشی از کار، تصادف و یا برخی شرایط دیگر که با تلاش ستاد دیه به حق خود می رسد و می تواند بخشی از مشکلات خود را حل نماید.
این مقام قضایی تصریح کرد: مشارکت و مساعدت بیشتر مردم نوع دوست و خیِّر استان یزد می تواند در تحقق اهداف خیرمندانه این ستاد را تسهیل و تسریع نماید.
رئیس کل دادگستری استان یزد، خاطرنشان کرد: امسال نیز همانند سنوات قبل جشن های گلریزان در ماه مبارک رمضان برگزار می گردد و فرصت بسیار خوبی برای مشارکت خیرین و مردم استان در این اقدام خداپسندانه است.

97-01-23 02 97-01-23 01

پاسخ دهید