مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد خبر داد:

به مناسبت ایام الله دهه فجر موجبات آزادی ۱۳ نفر از محکومین مالی جرایم غیر عمد فراهم گردید

نویسنده: ( روابط عمومی )       تاریخ : بهمن ۲۳, ۱۳۹۶      منبع خبر :      

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد با این خبر که برای آزادی ۱۳ زندانی جرایم غیرعمد با بدهی بیش از ۱۷ میلیارد ریال  این ستاد فقط ۴ میلیارد ریال را به شکات پرداخت نموده است. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان یزد؛ مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد ضمن تبریک به مناسبت سی و […]

afshon 05

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد با این خبر که برای آزادی ۱۳ زندانی جرایم غیرعمد با بدهی بیش از ۱۷ میلیارد ریال  این ستاد فقط ۴ میلیارد ریال را به شکات پرداخت نموده است.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان یزد؛ مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد ضمن تبریک به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و دهه مبارک فجر گفت: این ستاد با کمک خیرین محترم استان و به سبب این ایام مبارک توانست موجبات آزادی ۱۳ نفر مددجویان جرایم غیر عمد نیازمند آبرومند را با بدهی بیش از ۱۷ میلیارد ریال فراهم نماید که البته این امر مدیون پیگیرها و تلاش بی سابقه کمیته صلح و سازش در اخذ گذشت رضایتمندانه با مبلغی در حدود ۱۳ میلیارد از شکات بوده تا موجبات آزادی این ۱۳ نفر محقق گردیده است .

وی اظهار داشت در حال حاضر ۱۲۲ زندانی نیازمند جرایم غیرعمد در زندان های استان یزد به سر می برند که از این تعداد محکومین غیر عمد ۱۸ نفر مربوط به دیه (تصادف) و حوادث کارگاهی، ۳۷ نفر مهریه ونفقه و ۶۷ نفر مالی غیرعمد را شامل می شوند که جهت آزاد سازی آنان مبلغی بیش از ۲۳۱ میلیارد ریال لازم می باشد.

گفتنی است مدیرنمایندگی ستاد دیه استان یزد باتوجه به سهولت در امر کمک رسانی از طریق سامانه پرداختی موبایلی (#۷۷۷۷۰۳۵*۷۸۰*)  از مردم شریف ونیکوکار یزدی خواست تا با همدلی وانفاق وبخشش در راه خدا همیشه ودر همه جا گره گشای مشکلات دیگر همشهریان ومستمندان باشیم.

پاسخ دهید