عرض حضوری مددجویان جرایم غیر عمد بازداشتگاه شهرستان خاتم با نایب رییس هیئت امنای رییس ستاد دیه استان یزد

نویسنده: ( روابط عمومی )       تاریخ : بهمن ۴, ۱۳۹۶      منبع خبر :      

مدیرکل زندان ها و نایب رییس هیئت امنای ستاد دیه استان با حضور در جمع مددجویان بازداشتگاه شهرستان خاتم مشکلات آنها را مورد بررسی قرار داد. به گزارش ستاد دیه استان یزد؛ مدیرکل زندان ها و نایب رییس هیئت امنای ستاد دیه استان یزد در معیت اسلام افشون مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد جمعی از مسئولین […]

مدیرکل زندان ها و نایب رییس هیئت امنای ستاد دیه استان با حضور در جمع مددجویان بازداشتگاه شهرستان خاتم مشکلات آنها را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش ستاد دیه استان یزد؛ مدیرکل زندان ها و نایب رییس هیئت امنای ستاد دیه استان یزد در معیت اسلام افشون مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد جمعی از مسئولین ستادی اداره کل زندان های استان و ابراهیم عاشوری رییس بازداشتگاه شهرستان خاتم با مددجویان جرایم غیر عمد این بازداشتگاه دیدار و مشکلات آنها را مورد بررسی قرار داد.

رضا ذوالفعلی نژاد ضمن بازدید از خوابگاه و محل استراحت زندانیان جرایم غیر عمد بازداشتگاه شهرستان خاتم، نکات لازم در حوزه های مختلف زندانبانی به ویژه سرعت بخشیدن به روند آزادی و تشکیل پرونده و پیگیری تا به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد را به مسئولین این بازداشتگاه متذکر  و سپس پای صحبت ها و انتقادات و پیشنهادات زندانیان نشست و به سئوالات پاسخ و در این زمینه مشاوره و راهنمایی لازم را عنوان نمودند.

وی همچنین در ادامه به تشریح بخشی اقدامات ستاد دیه به ویژه فرهنگسازی و همچنین اقدامات صورت گرفته جهت افزایش جذب کمک های مردمی و نیز تقویت کمک صلح و سازش پرداخت.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

پاسخ دهید